Historicky nejúspěšnější závodníci
Muži
Pořadí
Jméno
Země
Body
MS
SP
SP celk.
OH
Body
Úč.
Body
Úč.
Body
Úč.
Body
Úč.
1 Schubert Jakob AUT 1122 268 13 568 145 261 30 25 1
2 Ondra Adam CZE 981 364 15 384 62 228 18 5 1
3 Fischhuber Kilian AUT 839 92 10 450 107 297 23
4 Julian Puigblanque Ramón ESP 789 144 10 456 129 189 18
5 Legrand François FRA 748 164 7 320 59 264 14
6 Vaitsekhovskii Evgenii RUS 613 76 6 330 72 207 14
7 Sinitcyn Sergei RUS 592 56 6 290 71 246 14
8 Mrázek Tomáš CZE 586 148 8 303 80 135 15
9 Sharafutdinov Dmitrii RUS 561 152 10 268 80 141 24
10 Narasaki Tomoa JPN 539 148 10 229 69 147 16 15 1
11 Chabot Alexandre FRA 536 44 5 330 56 162 10
12 Zhong Qixin CHN 521 204 11 227 57 90 15
13 Usobiaga Lakunza Patxi ESP 512 144 7 236 65 132 9
14 Kokorin Stanislav RUS 473 108 7 218 69 147 12
15 McColl Sean CAN 451 72 23 292 166 87 35 1
16 Meyer Jérôme FRA 447 40 3 230 54 177 12
17 Boldyrev Danyil UKR 412 128 9 170 46 114 11
18 Amma Sachi JPN 409 32 5 263 63 114 15
19 Petit François FRA 408 80 6 172 61 156 15
20 Oleksy Tomasz POL 395 108 14 170 96 117 28
21 Hirayama Yuji JPN 385 96 8 175 48 114 15
22 Verhoeven Jorg NED 362 36 14 245 122 81 24
23 Hroza Libor CZE 358 40 7 210 68 108 14
24 Gelmanov Rustam RUS 357 72 7 183 78 102 15
25 Styenkovyy Maksym UKR 307 136 7 96 33 75 13
26 Desgranges Romain FRA 301 12 9 193 123 96 18
27 Peshekhonov Alexander RUS 296 20 3 162 38 114 9
28 Core Christian ITA 282 68 7 124 75 90 18
29 Alipourshenazandifar Reza IRI 271 104 5 125 37 42 9
30 Fujii Kokoro JPN 269 68 10 123 88 78 18
31 Skofic Domen SLO 266 32 13 159 96 75 18
32 Ghisolfi Stefano ITA 263 4 13 160 105 99 19
32 Rakhmetov Salavat RUS 263 48 12 155 67 60 22
34 Crespi Flavio ITA 261 4 6 176 71 81 11
34 Mawem Bassa FRA 261 44 9 124 46 93 9 1
36 Dzienski Marcin POL 257 56 11 120 66 81 11
37 Chon Jongwon KOR 250 32 10 128 62 90 13 1
38 Du Lac Daniel FRA 245 20 5 129 51 96 12
39 Lachat Cédric SUI 235 60 17 157 72 18 23
40 Pouvreau Gérome FRA 234 68 6 106 61 60 13
41 Netsvetaev-Dolgalev Vladimir RUS 233 100 5 55 12 78 6
42 Hojer Jan GER 225 28 17 134 97 63 20 1
43 Rubtsov Alexey RUS 220 60 8 115 64 45 14 1
44 Petit Arnaud FRA 213 44 3 88 37 81 10
45 Lama David AUT 208 20 3 140 41 48 9
46 Ogata Yoshiyuki JPN 193 7 106 66 87 12
47 Glairon Mondet Guillaume FRA 181 24 5 112 69 45 14
48 Lombard François FRA 175 8 3 95 31 72 7
49 Kryvosheytsev Yevgen UKR 168 80 13 43 57 45 21
49 Vedenmeer Andrey UKR 168 60 10 36 25 72 7
51 Deulin Vladislav RUS 162 8 3 94 30 60 8
52 Kazbekov Serik UKR 161 48 12 71 63 42 21
53 Brenna Cristian ITA 156 8 4 82 63 66 17
54 Andrada Jimenez Daniel ESP 155 52 7 73 39 30 13
55 Zakharov Vladimir UKR 141 80 4 22 17 39 5
55 Timofeev Dmitrii RUS 141 20 6 94 35 27 9
57 Leonardo Veddriq INA 138 66 13 72 3
58 Kruder Jernej SLO 135 32 13 67 107 36 17
59 Supper Gautier FRA 128 20 3 75 59 33 10
60 Julien Stephane FRA 126 12 6 78 77 36 16
61 Tribout Jean-Baptiste FRA 125 16 4 58 29 51 8
62 Soubbotine Iakov RUS 123 8 5 61 27 54 7
63 Ovchinnikov Evgeny RUS 121 8 10 98 60 15 20
64 Calibani Mauro ITA 118 60 4 31 22 27 9
65 Fossali Ludovico ITA 117 48 8 51 55 18 9 1
66 Abdrakhmanov Sergey RUS 115 12 3 61 23 42 5
67 Potocar Luka SLO 114 32 5 37 28 45 4
68 Ginés López Alberto ESP 113 3 29 26 24 5 60 1
69 Escobar Manuel VEN 111 40 9 47 27 24 7
70 Nadin Simon GBR 106 61 6 45 2
71 Chaoulsky Alexandre RUS 102 12 3 54 16 36 6
71 Raboutou Didier FRA 102 4 1 62 10 36 3
73 Megos Alexander GER 101 52 6 46 46 3 14 1
74 Swirk Lukasz POL 100 4 5 54 40 42 11
75 Katibin Kiromal INA 93 45 8 48 2
76 Bailey Sean USA 92 6 59 57 33 11
77 Godoffe Jacky FRA 90 32 2 34 8 24 3
78 Gadeev Alexei RUS 88 28 3 39 14 21 5
79 Shikov Aleksandr RUS 86 20 7 57 41 9 8
79 Sugimoto Rei JPN 86 4 7 64 57 18 14
79 Sharma Chris USA 86 32 1 48 10 6 7
82 Pons Pedro ESP 85 2 49 24 36 8
82 Chevieux Elie SUI 85 28 4 42 35 15 7
84 Harada Kai JPN 84 48 6 27 45 9 9 1
84 Moroni Gabriele ITA 84 8 57 58 27 14
86 Zardini Luca ITA 83 7 50 90 33 19
87 Hori Tsukuru JPN 81 8 7 49 67 24 12
87 Lagni Bernardino ITA 81 48 3 24 37 9 10
89 Romain Manuel FRA 78 8 5 58 54 12 9
90 Auclair François FRA 75 1 54 35 21 7
90 Stráník Martin CZE 75 44 13 28 64 3 18
92 Petrenko Maksym UKR 74 20 7 42 41 12 9
93 Florine Hans USA 72 72 6 3 1
94 Coleman Nathaniel USA 68 7 19 37 9 11 40 1
94 Gontaryk Yaroslav UKR 68 8 3 36 18 24 5
96 Min Hyunbin KOR 67 4 5 48 50 15 9
97 Flohé Yannick GER 65 20 9 30 50 15 9
98 Homma Taisei JPN 64 40 21 24 3
99 Baranov Vladislav RUS 62 2 26 14 36 6
100 Jaelolo Aspar INA 60 4 57 28 3 7
100 Kosterin Alexander RUS 60 4 2 38 21 18 6



Ženy
Pořadí
Jméno
Země
Body
MS
SP
SP celk.
OH
Body
Úč.
Body
Úč.
Body
Úč.
Body
Úč.
1 Noguchi Akiyo JPN 1176 184 18 640 149 327 33 25 1
2 Garnbret Janja SLO 1170 224 7 589 73 297 16 60 1
3 Kim Jain KOR 1051 184 19 603 131 264 28
4 Sarkany Muriel BEL 933 188 9 466 95 279 20
5 Levet Sandrine FRA 883 104 8 497 86 282 18
6 Eiter Angela AUT 845 200 7 465 76 180 13
7 Stöhr Anna AUT 828 152 8 448 80 228 16
8 Markovic Mina SLO 812 68 15 513 147 231 23
9 Erbesfield Robyn USA 558 100 3 275 31 183 7
10 Sansoz Liv FRA 537 116 4 238 34 183 10
11 Jaubert Anouck FRA 531 52 10 306 71 168 12 5 1
12 Kaplina Iuliia RUS 512 84 6 290 52 138 9 1
13 Ryepko Olena UKR 511 176 8 206 47 129 14
14 Vidmar Maja SLO 491 48 9 320 95 123 17
15 Coxsey Shauna GBR 469 32 5 293 56 144 12 1
16 Ropek Edyta POL 467 92 12 225 99 150 21
17 Krasavina Mariia RUS 459 80 6 235 53 144 10
18 Bibik Olga RUS 437 108 14 197 81 132 27
19 Ruyga Tatiana RUS 412 140 8 149 34 123 11
20 Nonaka Miho JPN 408 48 8 200 67 120 17 40 1
21 Yurina Valentina RUS 389 72 5 185 49 132 11
22 Stenkovaya Anna RUS 370 20 5 209 45 141 13
23 Patissier Isabelle FRA 368 52 2 196 25 120 5
24 Grossman Natalia USA 344 80 5 153 29 111 5
25 Ernst Johanna AUT 338 80 3 168 33 90 7
26 Gros Natalija SLO 321 11 228 92 93 16
27 Zakharova Olga UKR 316 68 5 101 28 147 12
28 Pilz Jessica AUT 310 84 10 172 77 54 18 1
29 Abramchuk Yulia RUS 304 92 8 137 61 75 16
30 Gaidamakina Alina RUS 292 52 3 147 32 93 8
31 Good Susi SUI 287 96 2 134 19 57 3
32 Cufar Martina SLO 273 52 7 152 75 69 20
33 Levochkina Yuliya RUS 261 52 4 131 34 78 8
34 Verhoeven Anak BEL 260 40 5 163 42 57 8
35 Rudzinska Aleksandra POL 238 80 6 122 35 36 8
36 Raybaud Nanette FRA 236 24 2 137 30 75 6
36 Seo Chaehyun KOR 236 60 5 116 23 60 4 1
38 Ciavaldini Caroline FRA 228 16 5 155 70 57 10
38 Bodet Stéphanie FRA 228 8 3 124 32 96 9
40 Shalagina Olga UKR 207 92 12 91 48 24 17
41 Choumilova Elena RUS 206 2 128 41 78 15
42 Danion Juliette FRA 200 16 3 112 35 72 7
43 Puccio Alex USA 196 32 6 125 37 39 11
44 Wurm Juliane GER 192 68 7 97 61 27 13
45 Perlova Nataliya UKR 183 72 11 45 63 66 23
46 Tsyganova Anna RUS 182 80 8 75 63 27 17
47 Hill Lynn USA 173 8 1 114 17 51 3
48 Röck Magdalena AUT 170 40 4 97 54 33 9
49 Motteau Myriam FRA 165 48 2 60 22 57 7
50 Piszczek Renata POL 155 72 11 32 47 51 19
51 Guyon Laurence FRA 153 36 3 69 20 48 5
52 Miroslaw Aleksandra POL 152 68 4 48 4 21 3 15 1
53 Oda Momoka JPN 150 12 3 114 51 24 11
54 Alekseeva Kseniia RUS 138 4 7 92 37 42 14
55 Richer Natalie FRA 135 52 4 41 34 42 8
56 Piratinskaya Mayya RUS 134 56 5 39 36 39 15
57 He Cuilian CHN 130 60 5 58 36 12 11
58 Tuzhylina Svitlana UKR 129 8 5 73 24 48 7
58 Ovtchinnikova Elena USA 129 24 5 60 37 45 14
60 Susanti Rahayu Aries INA 120 81 22 39 3
61 Buczek Klaudia POL 119 40 4 55 56 24 10
62 Le Neve Melissa FRA 118 8 5 83 56 27 12
63 Raboutou Brooke USA 116 16 8 60 36 30 12 10 1
64 Podgorbounskikh Zosia RUS 114 12 3 54 26 48 12
65 Kalucka Aleksandra POL 109 20 7 53 27 36 3
66 Song Yiling CHN 103 12 4 55 23 36 4 1
66 Klingler Petra SUI 103 52 17 33 74 18 20 1
68 Janicot Hélene FRA 99 12 5 66 67 21 12
69 Kalucka Natalia POL 97 48 7 28 26 21 4
69 Hunt Emma USA 97 1 37 9 60 3
69 Gibert Fanny FRA 97 7 64 66 33 15
69 Rogora Laura ITA 97 20 5 53 49 24 9 1
73 Iovane Luisa ITA 95 6 50 59 45 18
73 Eyer Alexandra SUI 95 8 14 63 92 24 22
75 Graftiaux Chloé BEL 94 7 67 52 27 12
76 Ostapenko Alena UKR 93 8 8 37 67 48 20
77 Hendrawati Agung Ethi INA 89 3 47 14 42 8
78 Saurwein Katharina AUT 87 4 10 68 119 15 25
78 Durif Charlotte FRA 87 8 10 67 74 12 16
80 Avezou Cecile FRA 85 44 8 32 65 9 17
81 Gejo Stasa SRB 82 40 6 33 41 9 10
82 Dorsimond Isabelle BEL 81 80 4 1 10 3
83 Uhden Marietta GER 79 36 8 43 47 16
84 Kobayashi Yuka JPN 76 24 7 46 89 6 18
85 Iakovleva Olga RUS 75 40 6 20 27 15 10
86 Mori Ai JPN 74 20 3 51 15 3 3
86 He Cuifang CHN 74 44 4 30 16 9
88 Minoret Chloé FRA 71 20 4 42 51 9 14
89 Lavarda Jenny ITA 69 20 18 46 156 3 33
90 Pouget Emilie FRA 68 32 2 30 19 6 5
91 Li Chunhua CHN 67 28 6 30 32 9 19
91 Theroux Corinne FRA 67 8 3 35 31 24 9
93 Inozemtseva Yulia RUS 65 32 5 24 30 9 10
94 Brozek Anna POL 63 32 9 25 49 6 9
95 Sutkina Svetlana RUS 60 20 4 31 17 9 10
95 Kotasová-Kostruhová Věra CZE 60 24 3 21 32 15 10
97 Schöpf Bettina AUT 59 12 5 35 53 12 13
97 Novikova Natalia RUS 59 20 4 21 22 18 10
99 Mascarenas Megan USA 58 12 1 40 13 6 5
99 Niu Di CHN 58 32 6 17 28 9 9



Všichni
Pořadí
Jméno
Sex
Země
Body
MS
SP
SP celk.
OH
Body
Úč.
Body
Úč.
Body
Úč.
Body
Úč.
1 Noguchi Akiyo F JPN 1176 184 18 640 149 327 33 25 1
2 Garnbret Janja F SLO 1170 224 7 589 73 297 16 60 1
3 Schubert Jakob M AUT 1122 268 13 568 145 261 30 25 1
4 Kim Jain F KOR 1051 184 19 603 131 264 28
5 Ondra Adam M CZE 981 364 15 384 62 228 18 5 1
6 Sarkany Muriel F BEL 933 188 9 466 95 279 20
7 Levet Sandrine F FRA 883 104 8 497 86 282 18
8 Eiter Angela F AUT 845 200 7 465 76 180 13
9 Fischhuber Kilian M AUT 839 92 10 450 107 297 23
10 Stöhr Anna F AUT 828 152 8 448 80 228 16
11 Markovic Mina F SLO 812 68 15 513 147 231 23
12 Julian Puigblanque Ramón M ESP 789 144 10 456 129 189 18
13 Legrand François M FRA 748 164 7 320 59 264 14
14 Vaitsekhovskii Evgenii M RUS 613 76 6 330 72 207 14
15 Sinitcyn Sergei M RUS 592 56 6 290 71 246 14
16 Mrázek Tomáš M CZE 586 148 8 303 80 135 15
17 Sharafutdinov Dmitrii M RUS 561 152 10 268 80 141 24
18 Erbesfield Robyn F USA 558 100 3 275 31 183 7
19 Narasaki Tomoa M JPN 539 148 10 229 69 147 16 15 1
20 Sansoz Liv F FRA 537 116 4 238 34 183 10
21 Chabot Alexandre M FRA 536 44 5 330 56 162 10
22 Jaubert Anouck F FRA 531 52 10 306 71 168 12 5 1
23 Zhong Qixin M CHN 521 204 11 227 57 90 15
24 Kaplina Iuliia F RUS 512 84 6 290 52 138 9 1
24 Usobiaga Lakunza Patxi M ESP 512 144 7 236 65 132 9
26 Ryepko Olena F UKR 511 176 8 206 47 129 14
27 Vidmar Maja F SLO 491 48 9 320 95 123 17
28 Kokorin Stanislav M RUS 473 108 7 218 69 147 12
29 Coxsey Shauna F GBR 469 32 5 293 56 144 12 1
30 Ropek Edyta F POL 467 92 12 225 99 150 21
31 Krasavina Mariia F RUS 459 80 6 235 53 144 10
32 McColl Sean M CAN 451 72 23 292 166 87 35 1
33 Meyer Jérôme M FRA 447 40 3 230 54 177 12
34 Bibik Olga F RUS 437 108 14 197 81 132 27
35 Boldyrev Danyil M UKR 412 128 9 170 46 114 11
35 Ruyga Tatiana F RUS 412 140 8 149 34 123 11
37 Amma Sachi M JPN 409 32 5 263 63 114 15
38 Petit François M FRA 408 80 6 172 61 156 15
38 Nonaka Miho F JPN 408 48 8 200 67 120 17 40 1
40 Oleksy Tomasz M POL 395 108 14 170 96 117 28
41 Yurina Valentina F RUS 389 72 5 185 49 132 11
42 Hirayama Yuji M JPN 385 96 8 175 48 114 15
43 Stenkovaya Anna F RUS 370 20 5 209 45 141 13
44 Patissier Isabelle F FRA 368 52 2 196 25 120 5
45 Verhoeven Jorg M NED 362 36 14 245 122 81 24
46 Hroza Libor M CZE 358 40 7 210 68 108 14
47 Gelmanov Rustam M RUS 357 72 7 183 78 102 15
48 Grossman Natalia F USA 344 80 5 153 29 111 5
49 Ernst Johanna F AUT 338 80 3 168 33 90 7
50 Gros Natalija F SLO 321 11 228 92 93 16
51 Zakharova Olga F UKR 316 68 5 101 28 147 12
52 Pilz Jessica F AUT 310 84 10 172 77 54 18 1
53 Styenkovyy Maksym M UKR 307 136 7 96 33 75 13
54 Abramchuk Yulia F RUS 304 92 8 137 61 75 16
55 Desgranges Romain M FRA 301 12 9 193 123 96 18
56 Peshekhonov Alexander M RUS 296 20 3 162 38 114 9
57 Gaidamakina Alina F RUS 292 52 3 147 32 93 8
58 Good Susi F SUI 287 96 2 134 19 57 3
59 Core Christian M ITA 282 68 7 124 75 90 18
60 Cufar Martina F SLO 273 52 7 152 75 69 20
61 Alipourshenazandifar Reza M IRI 271 104 5 125 37 42 9
62 Fujii Kokoro M JPN 269 68 10 123 88 78 18
63 Skofic Domen M SLO 266 32 13 159 96 75 18
64 Rakhmetov Salavat M RUS 263 48 12 155 67 60 22
64 Ghisolfi Stefano M ITA 263 4 13 160 105 99 19
66 Mawem Bassa M FRA 261 44 9 124 46 93 9 1
66 Levochkina Yuliya F RUS 261 52 4 131 34 78 8
66 Crespi Flavio M ITA 261 4 6 176 71 81 11
69 Verhoeven Anak F BEL 260 40 5 163 42 57 8
70 Dzienski Marcin M POL 257 56 11 120 66 81 11
71 Chon Jongwon M KOR 250 32 10 128 62 90 13 1
72 Du Lac Daniel M FRA 245 20 5 129 51 96 12
73 Rudzinska Aleksandra F POL 238 80 6 122 35 36 8
74 Seo Chaehyun F KOR 236 60 5 116 23 60 4 1
74 Raybaud Nanette F FRA 236 24 2 137 30 75 6
76 Lachat Cédric M SUI 235 60 17 157 72 18 23
77 Pouvreau Gérome M FRA 234 68 6 106 61 60 13
78 Netsvetaev-Dolgalev Vladimir M RUS 233 100 5 55 12 78 6
79 Ciavaldini Caroline F FRA 228 16 5 155 70 57 10
79 Bodet Stéphanie F FRA 228 8 3 124 32 96 9
81 Hojer Jan M GER 225 28 17 134 97 63 20 1
82 Rubtsov Alexey M RUS 220 60 8 115 64 45 14 1
83 Petit Arnaud M FRA 213 44 3 88 37 81 10
84 Lama David M AUT 208 20 3 140 41 48 9
85 Shalagina Olga F UKR 207 92 12 91 48 24 17
86 Choumilova Elena F RUS 206 2 128 41 78 15
87 Danion Juliette F FRA 200 16 3 112 35 72 7
88 Puccio Alex F USA 196 32 6 125 37 39 11
89 Ogata Yoshiyuki M JPN 193 7 106 66 87 12
90 Wurm Juliane F GER 192 68 7 97 61 27 13
91 Perlova Nataliya F UKR 183 72 11 45 63 66 23
92 Tsyganova Anna F RUS 182 80 8 75 63 27 17
93 Glairon Mondet Guillaume M FRA 181 24 5 112 69 45 14
94 Lombard François M FRA 175 8 3 95 31 72 7
95 Hill Lynn F USA 173 8 1 114 17 51 3
96 Röck Magdalena F AUT 170 40 4 97 54 33 9
97 Kryvosheytsev Yevgen M UKR 168 80 13 43 57 45 21
97 Vedenmeer Andrey M UKR 168 60 10 36 25 72 7
99 Motteau Myriam F FRA 165 48 2 60 22 57 7
100 Deulin Vladislav M RUS 162 8 3 94 30 60 8



Objektivní kritéria pro celkovou úspěšnost v lezeckých soutěžích neexistují. Nikdo neví, jestli je víc např. 3. místo na ME nebo dvě 2. místa na SP. Výše uvedené tabulky proto budou vždy spíše orientačním přehledem.

započítávají se jen výsledky do 6. místa na Mistrovství světa, Olympijských hrách, v jednotlivých závodech i celkových výsledcích Světových pohárů.
všechny disciplíny mají stejnou váhu, byť obtížnost je královská a rychlost druhořadá
kombinace se započítává pouze na Olympijských hrách, jde o umělou disciplínu vytvořenou pro tuto akci.


Bodování 1. 2. 3. 4. 5. 6.
OH
60
40
25
15
10
5
MS
48
32
20
12
8
4
SP celk.
36
24
15
9
6
3
ME
24
16
10
6
4
2
SP
12
8
5
3
2
1