Nejvíce titulů jednotlivci
Mistrovství světa - Obtížnost
1 Legrand François FRA 3
1 Ondra Adam CZE 3
1 Schubert Jakob AUT 3
4 Julian Puigblanque Ramón ESP 2
4 Mrázek Tomáš CZE 2
6 Lagni Bernardino ITA 1
6 Petit François FRA 1
6 Pouvreau Gérome FRA 1
6 Usobiaga Lakunza Patxi ESP 1
1 Eiter Angela AUT 4
2 Garnbret Janja SLO 2
2 Good Susi SUI 2
2 Sansoz Liv FRA 2
5 Cufar Martina SLO 1
5 Erbesfield Robyn USA 1
5 Ernst Johanna AUT 1
5 Kim Jain KOR 1
5 Pilz Jessica AUT 1
5 Sarkany Muriel BEL 1
5 Seo Chaehyun KOR 1

Mistrovství Evropy - Obtížnost
1 Julian Puigblanque Ramón ESP 3
2 Chabot Alexandre FRA 2
2 Desgranges Romain FRA 2
2 Ondra Adam CZE 2
5 Lama David AUT 1
5 Legrand François FRA 1
5 Lehmann Sascha SUI 1
5 Petit Arnaud FRA 1
5 Usobiaga Lakunza Patxi ESP 1
5 Vickers Ian GBR 1
1 Durif Charlotte FRA 1
1 Eiter Angela AUT 1
1 Ernst Johanna AUT 1
1 Fakhritdinova Dinara RUS 1
1 Garnbret Janja SLO 1
1 Good Susi SUI 1
1 Markovic Mina SLO 1
1 Meshkova Viktoriia RUS 1
1 Minoret Chloé FRA 1
1 Rakovec Lucka SLO 1
1 Sansoz Liv FRA 1
1 Sarkany Muriel BEL 1
1 Schöpf Bettina AUT 1
1 Sedlmayer Katrin GER 1
1 Verhoeven Anak BEL 1

Světový pohár (jednotlivé závody) - Obtížnost
1 Chabot Alexandre FRA 21
1 Julian Puigblanque Ramón ESP 21
3 Schubert Jakob AUT 19
4 Legrand François FRA 17
5 Ondra Adam CZE 16
6 Mrázek Tomáš CZE 10
7 Amma Sachi JPN 7
7 Crespi Flavio ITA 7
9 Desgranges Romain FRA 6
9 Ghisolfi Stefano ITA 6
9 Hirayama Yuji JPN 6
9 Usobiaga Lakunza Patxi ESP 6
13 Lama David AUT 5
13 Skofic Domen SLO 5
15 Nadin Simon GBR 4
15 Ovchinnikov Evgeny RUS 4
15 Petit François FRA 4
15 Verhoeven Jorg NED 4
19 Lombard François FRA 3
19 McColl Sean CAN 3
19 Petit Arnaud FRA 3
19 Raboutou Didier FRA 3
23 Bailey Sean USA 2
23 Godoffe Jacky FRA 2
23 Grupper Jesse USA 2
23 Lachat Cédric SUI 2
23 Supper Gautier FRA 2
28 Auclair François FRA 1
28 Becan Klemen SLO 1
28 Bindhammer Andreas GER 1
28 Bombardi Marcello ITA 1
28 Brasco Carlos ESP 1
28 Brenna Cristian ITA 1
28 Chevieux Elie SUI 1
28 Duffy Colin USA 1
28 Finkel Christoph GER 1
28 Halenke Sebastian GER 1
28 Higuchi Masahiro JPN 1
28 Homma Taisei JPN 1
28 Korenaga Keiichiro JPN 1
28 Köstermeyer Guido GER 1
28 Lagni Bernardino ITA 1
28 Laurence Ludovic FRA 1
28 Lehmann Sascha SUI 1
28 Marin Garcia Eduard ESP 1
28 Megos Alexander GER 1
28 Min Hyunbin KOR 1
28 Moffatt Jerry GBR 1
28 Nishida Hidemasa JPN 1
28 Potocar Luka SLO 1
28 Preußler Timo GER 1
28 Rakhmetov Salavat RUS 1
28 Sharma Chris USA 1
28 Shimizu Hiroto JPN 1
28 Tribout Jean-Baptiste FRA 1
28 Yurikusa Ao JPN 1
1 Kim Jain KOR 29
2 Eiter Angela AUT 25
3 Garnbret Janja SLO 23
4 Markovic Mina SLO 20
4 Sarkany Muriel BEL 20
6 Erbesfield Robyn USA 14
7 Vidmar Maja SLO 12
8 Sansoz Liv FRA 11
9 Ernst Johanna AUT 9
10 Patissier Isabelle FRA 8
11 Good Susi SUI 5
11 Levet Sandrine FRA 5
11 Raybaud Nanette FRA 5
14 Hill Lynn USA 4
14 Seo Chaehyun KOR 4
16 Cufar Martina SLO 3
16 Guyon Laurence FRA 3
16 Verhoeven Anak BEL 3
19 Mori Ai JPN 2
19 Oda Momoka JPN 2
19 Pilz Jessica AUT 2
19 Röck Magdalena AUT 2
19 Rogora Laura ITA 2
24 Adamovská Eliška CZE 1
24 Bodet Stéphanie FRA 1
24 Brown Katie USA 1
24 Ciavaldini Caroline FRA 1
24 Durif Charlotte FRA 1
24 Eyer Alexandra SUI 1
24 Gros Natalija SLO 1
24 Iovane Luisa ITA 1
24 Janicot Hélene FRA 1
24 Minoret Chloé FRA 1
24 Pouget Emilie FRA 1
24 Sedlmayer Katrin GER 1

Světový pohár (celkové výsledky) - Obtížnost
1 Legrand François FRA 5
2 Chabot Alexandre FRA 3
2 Ondra Adam CZE 3
2 Schubert Jakob AUT 3
5 Amma Sachi JPN 2
5 Hirayama Yuji JPN 2
5 Petit François FRA 2
5 Usobiaga Lakunza Patxi ESP 2
9 Crespi Flavio ITA 1
9 Desgranges Romain FRA 1
9 Ghisolfi Stefano ITA 1
9 Julian Puigblanque Ramón ESP 1
9 Lombard François FRA 1
9 Mrázek Tomáš CZE 1
9 Nadin Simon GBR 1
9 Petit Arnaud FRA 1
9 Potocar Luka SLO 1
9 Skofic Domen SLO 1
9 Verhoeven Jorg NED 1
1 Garnbret Janja SLO 5
1 Sarkany Muriel BEL 5
3 Erbesfield Robyn USA 4
4 Eiter Angela AUT 3
4 Kim Jain KOR 3
4 Markovic Mina SLO 3
4 Sansoz Liv FRA 3
8 Ernst Johanna AUT 2
8 Patissier Isabelle FRA 2
10 Hill Lynn USA 1
10 Raybaud Nanette FRA 1
10 Seo Chaehyun KOR 1
10 Vidmar Maja SLO 1

Celkem za MS, ME a celkové výsledky SP - Obtížnost
1 Legrand François FRA 9
2 Ondra Adam CZE 8
3 Julian Puigblanque Ramón ESP 6
3 Schubert Jakob AUT 6
5 Chabot Alexandre FRA 5
6 Usobiaga Lakunza Patxi ESP 4
7 Desgranges Romain FRA 3
7 Mrázek Tomáš CZE 3
7 Petit François FRA 3
10 Amma Sachi JPN 2
10 Hirayama Yuji JPN 2
10 Petit Arnaud FRA 2
13 Crespi Flavio ITA 1
13 Ghisolfi Stefano ITA 1
13 Lagni Bernardino ITA 1
13 Lama David AUT 1
13 Lehmann Sascha SUI 1
13 Lombard François FRA 1
13 Nadin Simon GBR 1
13 Potocar Luka SLO 1
13 Pouvreau Gérome FRA 1
13 Skofic Domen SLO 1
13 Verhoeven Jorg NED 1
13 Vickers Ian GBR 1
1 Eiter Angela AUT 8
1 Garnbret Janja SLO 8
3 Sarkany Muriel BEL 7
4 Sansoz Liv FRA 6
5 Erbesfield Robyn USA 5
6 Ernst Johanna AUT 4
6 Kim Jain KOR 4
6 Markovic Mina SLO 4
9 Good Susi SUI 3
10 Patissier Isabelle FRA 2
10 Seo Chaehyun KOR 2
12 Cufar Martina SLO 1
12 Durif Charlotte FRA 1
12 Fakhritdinova Dinara RUS 1
12 Hill Lynn USA 1
12 Meshkova Viktoriia RUS 1
12 Minoret Chloé FRA 1
12 Pilz Jessica AUT 1
12 Rakovec Lucka SLO 1
12 Raybaud Nanette FRA 1
12 Schöpf Bettina AUT 1
12 Sedlmayer Katrin GER 1
12 Verhoeven Anak BEL 1
12 Vidmar Maja SLO 1



Mistrovství světa - Bouldering
1 Sharafutdinov Dmitrii RUS 3
2 Narasaki Tomoa JPN 2
3 Calibani Mauro ITA 1
3 Core Christian ITA 1
3 Fujii Kokoro JPN 1
3 Harada Kai JPN 1
3 Ondra Adam CZE 1
3 Rakhmetov Salavat RUS 1
3 Rubtsov Alexey RUS 1
1 Garnbret Janja SLO 2
1 Stöhr Anna AUT 2
3 Abramchuk Yulia RUS 1
3 Grossman Natalia USA 1
3 Klingler Petra SUI 1
3 Levet Sandrine FRA 1
3 Motteau Myriam FRA 1
3 Sandoz Mélanie FRA 1
3 Shalagina Olga UKR 1
3 Wurm Juliane GER 1

Mistrovství Evropy - Bouldering
1 Hojer Jan GER 2
2 Core Christian ITA 1
2 Du Lac Daniel FRA 1
2 Fischhuber Kilian AUT 1
2 Kruder Jernej SLO 1
2 Lachat Cédric SUI 1
2 Lama David AUT 1
2 Mawem Mickael FRA 1
2 Meyer Jérôme FRA 1
2 Uznik Nicolai AUT 1
1 Stöhr Anna AUT 2
2 Bibik Olga RUS 1
2 Danion Juliette FRA 1
2 Garnbret Janja SLO 1
2 Gejo Stasa SRB 1
2 Gros Natalija SLO 1
2 Levet Sandrine FRA 1
2 Meshkova Viktoriia RUS 1
2 Repusic Urska SLO 1
2 Wurm Juliane GER 1

Světový pohár (jednotlivé závody) - Bouldering
1 Fischhuber Kilian AUT 21
2 Sharafutdinov Dmitrii RUS 12
3 Meyer Jérôme FRA 11
4 Gelmanov Rustam RUS 6
4 Hojer Jan GER 6
4 Ondra Adam CZE 6
7 Chon Jongwon KOR 5
7 Fujii Kokoro JPN 5
7 Narasaki Tomoa JPN 5
10 Rakhmetov Salavat RUS 4
11 Andrada Jimenez Daniel ESP 3
11 Core Christian ITA 3
11 Du Lac Daniel FRA 3
11 Glairon Mondet Guillaume FRA 3
11 Julien Stephane FRA 3
11 Lama David AUT 3
11 Ogata Yoshiyuki JPN 3
11 Pons Pedro ESP 3
11 Rubtsov Alexey RUS 3
11 Schubert Jakob AUT 3
21 Kruder Jernej SLO 2
21 McColl Sean CAN 2
21 Oleksy Tomasz POL 2
21 Pouvreau Gérome FRA 2
21 Sugimoto Rei JPN 2
26 Bailey Sean USA 1
26 Baumann Jonas GER 1
26 Calibani Mauro ITA 1
26 Cornu Manuel FRA 1
26 Croxall Mark GBR 1
26 Duffy Colin USA 1
26 Earl Andrew GBR 1
26 Flohé Yannick GER 1
26 Hori Tsukuru JPN 1
26 Kazbekov Serik UKR 1
26 Khazanov Alex ISR 1
26 Laurence Ludovic FRA 1
26 Levier Alban FRA 1
26 Moroni Gabriele ITA 1
26 Mrázek Tomáš CZE 1
26 Schalck Mejdi FRA 1
26 Shalagin Mykhaylo UKR 1
26 Smith Malcolm GBR 1
26 Vezonik Gregor SLO 1
26 Watabe Keita JPN 1
26 Woods Daniel USA 1
1 Stöhr Anna AUT 22
2 Noguchi Akiyo JPN 21
3 Levet Sandrine FRA 17
4 Garnbret Janja SLO 14
5 Coxsey Shauna GBR 11
6 Grossman Natalia USA 7
7 Bibik Olga RUS 6
8 Choumilova Elena RUS 5
8 Danion Juliette FRA 5
10 Bodet Stéphanie FRA 3
10 Nonaka Miho JPN 3
12 Abramchuk Yulia RUS 2
12 Graftiaux Chloé BEL 2
12 Gros Natalija SLO 2
12 Johnson Alex USA 2
12 Markovic Mina SLO 2
12 Mascarenas Megan USA 2
12 Motteau Myriam FRA 2
12 Puccio Alex USA 2
12 Shalagina Olga UKR 2
12 Wurm Juliane GER 2
22 Balakireva Alexandra RUS 1
22 Bereciartu Urruzola Josune ESP 1
22 Kim Jain KOR 1
22 Klingler Petra SUI 1
22 Perlova Nataliya UKR 1
22 Rands Lisa USA 1
22 Sansoz Liv FRA 1
22 Saurwein Katharina AUT 1
22 Uhden Marietta GER 1

Světový pohár (celkové výsledky) - Bouldering
1 Fischhuber Kilian AUT 5
2 Meyer Jérôme FRA 3
3 Chon Jongwon KOR 2
3 Core Christian ITA 2
3 Narasaki Tomoa JPN 2
3 Ogata Yoshiyuki JPN 2
7 Du Lac Daniel FRA 1
7 Gelmanov Rustam RUS 1
7 Hojer Jan GER 1
7 Kruder Jernej SLO 1
7 Ondra Adam CZE 1
7 Pons Pedro ESP 1
7 Sharafutdinov Dmitrii RUS 1
1 Levet Sandrine FRA 5
2 Noguchi Akiyo JPN 4
2 Stöhr Anna AUT 4
4 Coxsey Shauna GBR 2
4 Grossman Natalia USA 2
6 Bibik Olga RUS 1
6 Bodet Stéphanie FRA 1
6 Danion Juliette FRA 1
6 Garnbret Janja SLO 1
6 Nonaka Miho JPN 1
6 Perlova Nataliya UKR 1

Celkem za MS, ME a celkové výsledky SP - Bouldering
1 Fischhuber Kilian AUT 6
2 Core Christian ITA 4
2 Meyer Jérôme FRA 4
2 Narasaki Tomoa JPN 4
2 Sharafutdinov Dmitrii RUS 4
6 Hojer Jan GER 3
7 Chon Jongwon KOR 2
7 Du Lac Daniel FRA 2
7 Kruder Jernej SLO 2
7 Ogata Yoshiyuki JPN 2
7 Ondra Adam CZE 2
12 Calibani Mauro ITA 1
12 Fujii Kokoro JPN 1
12 Gelmanov Rustam RUS 1
12 Harada Kai JPN 1
12 Lachat Cédric SUI 1
12 Lama David AUT 1
12 Mawem Mickael FRA 1
12 Pons Pedro ESP 1
12 Rakhmetov Salavat RUS 1
12 Rubtsov Alexey RUS 1
12 Uznik Nicolai AUT 1
1 Stöhr Anna AUT 8
2 Levet Sandrine FRA 7
3 Garnbret Janja SLO 4
3 Noguchi Akiyo JPN 4
5 Grossman Natalia USA 3
6 Bibik Olga RUS 2
6 Coxsey Shauna GBR 2
6 Danion Juliette FRA 2
6 Wurm Juliane GER 2
10 Abramchuk Yulia RUS 1
10 Bodet Stéphanie FRA 1
10 Gejo Stasa SRB 1
10 Gros Natalija SLO 1
10 Klingler Petra SUI 1
10 Meshkova Viktoriia RUS 1
10 Motteau Myriam FRA 1
10 Nonaka Miho JPN 1
10 Perlova Nataliya UKR 1
10 Repusic Urska SLO 1
10 Sandoz Mélanie FRA 1
10 Shalagina Olga UKR 1



Mistrovství světa - Rychlost
1 Zhong Qixin CHN 4
2 Boldyrev Danyil UKR 2
2 Styenkovyy Maksym UKR 2
4 Alipourshenazandifar Reza IRI 1
4 Andrada Jimenez Daniel ESP 1
4 Dzienski Marcin POL 1
4 Florine Hans USA 1
4 Fossali Ludovico ITA 1
4 Netsvetaev-Dolgalev Vladimir RUS 1
4 Vaitsekhovskii Evgenii RUS 1
4 Vedenmeer Andrey UKR 1
4 Zakharov Vladimir UKR 1
1 Ryepko Olena UKR 3
2 Ruyga Tatiana RUS 2
3 Bibik Olga RUS 1
3 Dorsimond Isabelle BEL 1
3 Gaidamakina Alina RUS 1
3 He Cuilian CHN 1
3 Kalucka Natalia POL 1
3 Krasavina Mariia RUS 1
3 Levochkina Yuliya RUS 1
3 Miroslaw Aleksandra POL 1
3 Richer Natalie FRA 1
3 Rudzinska Aleksandra POL 1
3 Tsyganova Anna RUS 1
3 Zakharova Olga UKR 1

Mistrovství Evropy - Rychlost
1 Boldyrev Danyil UKR 2
1 Hroza Libor CZE 2
1 Styenkovyy Maksym UKR 2
1 Vaitsekhovskii Evgenii RUS 2
5 Abdrakhmanov Sergey RUS 1
5 Deulin Vladislav RUS 1
5 Dzienski Marcin POL 1
5 Oleksy Tomasz POL 1
5 Peshekhonov Alexander RUS 1
5 Rakhmetov Kairat KAZ 1
5 Vedenmeer Andrey UKR 1
1 Avezou Cecile FRA 2
1 Miroslaw Aleksandra POL 2
1 Ropek Edyta POL 2
1 Ryepko Olena UKR 2
1 Stenkovaya Anna RUS 2
6 Barashchuk Ekaterina RUS 1
6 Jaubert Anouck FRA 1
6 Kaplina Iuliia RUS 1
6 Ovtchinnikova Elena USA 1
6 Tsyganova Anna RUS 1

Světový pohár (jednotlivé závody) - Rychlost
1 Vaitsekhovskii Evgenii RUS 14
2 Zhong Qixin CHN 13
3 Kokorin Stanislav RUS 10
4 Sinitcyn Sergei RUS 9
5 Alipourshenazandifar Reza IRI 6
6 Boldyrev Danyil UKR 5
6 Hroza Libor CZE 5
6 Oleksy Tomasz POL 5
6 Peshekhonov Alexander RUS 5
10 Dzienski Marcin POL 4
10 Leonardo Veddriq INA 4
10 Styenkovyy Maksym UKR 4
10 Timofeev Dmitrii RUS 4
14 Abdrakhmanov Sergey RUS 3
14 Deulin Vladislav RUS 3
14 Mawem Bassa FRA 3
14 Shikov Aleksandr RUS 3
18 Escobar Manuel VEN 2
18 Muhammad Fajri Alfian INA 2
18 Netsvetaev-Dolgalev Vladimir RUS 2
18 Soubbotine Iakov RUS 2
18 Vedenmeer Andrey UKR 2
23 Aspar Aspar INA 1
23 Chaoulsky Alexandre RUS 1
23 Chen Xiaojie CHN 1
23 De Las Salas Leonel VEN 1
23 Fossali Ludovico ITA 1
23 Gadeev Alexei RUS 1
23 Gontaryk Yaroslav UKR 1
23 Gontero Leonardo ITA 1
23 Jaelolo Aspar INA 1
23 Katibin Kiromal INA 1
23 Kryvosheytsev Yevgen UKR 1
23 Long Jianguo CHN 1
23 Long Jinbao CHN 1
23 Minatchev Evgueni RUS 1
23 Shevchenko Arsenii RUS 1
23 Skripov Anatoly RUS 1
23 Swirk Lukasz POL 1
23 Watson Samuel USA 1
1 Jaubert Anouck FRA 15
2 Kaplina Iuliia RUS 12
3 Ryepko Olena UKR 11
4 Stenkovaya Anna RUS 9
5 Gaidamakina Alina RUS 8
5 Ropek Edyta POL 8
7 Krasavina Mariia RUS 6
8 Ruyga Tatiana RUS 5
8 Yurina Valentina RUS 5
10 Levochkina Yuliya RUS 4
10 Miroslaw Aleksandra POL 4
10 Rudzinska Aleksandra POL 4
10 Susanti Rahayu Aries INA 4
10 Zakharova Olga UKR 4
15 Deng Lijuan CHN 3
15 Song Yiling CHN 3
15 Tuzhylina Svitlana UKR 3
18 Alekseeva Kseniia RUS 2
18 Podgorbounskikh Zosia RUS 2
20 Barashchuk Ekaterina RUS 1
20 Bibik Olga RUS 1
20 Blanco Lucelia VEN 1
20 Bruckner Esther FRA 1
20 Buczek Klaudia POL 1
20 Cheng Lai-Sho HKG 1
20 Da Silva Rosmery VEN 1
20 He Cuifang CHN 1
20 He Cuilian CHN 1
20 Inozemtseva Yulia RUS 1
20 Kalucka Aleksandra POL 1
20 Li Chunhua CHN 1
20 Neliwati Evi INA 1
20 Ostapenko Alena UKR 1
20 Piratinskaya Mayya RUS 1
20 Piszczek Renata POL 1

Světový pohár (celkové výsledky) - Rychlost
1 Kokorin Stanislav RUS 3
1 Sinitcyn Sergei RUS 3
1 Vaitsekhovskii Evgenii RUS 3
4 Leonardo Veddriq INA 2
4 Mawem Bassa FRA 2
4 Oleksy Tomasz POL 2
4 Vedenmeer Andrey UKR 2
8 Boldyrev Danyil UKR 1
8 Deulin Vladislav RUS 1
8 Dzienski Marcin POL 1
8 Netsvetaev-Dolgalev Vladimir RUS 1
8 Peshekhonov Alexander RUS 1
8 Styenkovyy Maksym UKR 1
8 Swirk Lukasz POL 1
8 Zhong Qixin CHN 1
1 Ropek Edyta POL 3
1 Ruyga Tatiana RUS 3
1 Zakharova Olga UKR 3
4 Gaidamakina Alina RUS 2
4 Jaubert Anouck FRA 2
4 Krasavina Mariia RUS 2
4 Ryepko Olena UKR 2
8 Hunt Emma USA 1
8 Kalucka Aleksandra POL 1
8 Kaplina Iuliia RUS 1
8 Levochkina Yuliya RUS 1
8 Piszczek Renata POL 1
8 Song Yiling CHN 1
8 Stenkovaya Anna RUS 1
8 Yurina Valentina RUS 1

Celkem za MS, ME a celkové výsledky SP - Rychlost
1 Vaitsekhovskii Evgenii RUS 6
2 Boldyrev Danyil UKR 5
2 Styenkovyy Maksym UKR 5
2 Zhong Qixin CHN 5
5 Vedenmeer Andrey UKR 4
6 Dzienski Marcin POL 3
6 Kokorin Stanislav RUS 3
6 Oleksy Tomasz POL 3
6 Sinitcyn Sergei RUS 3
10 Deulin Vladislav RUS 2
10 Hroza Libor CZE 2
10 Leonardo Veddriq INA 2
10 Mawem Bassa FRA 2
10 Netsvetaev-Dolgalev Vladimir RUS 2
10 Peshekhonov Alexander RUS 2
16 Abdrakhmanov Sergey RUS 1
16 Alipourshenazandifar Reza IRI 1
16 Andrada Jimenez Daniel ESP 1
16 Florine Hans USA 1
16 Fossali Ludovico ITA 1
16 Rakhmetov Kairat KAZ 1
16 Swirk Lukasz POL 1
16 Zakharov Vladimir UKR 1
1 Ryepko Olena UKR 7
2 Ropek Edyta POL 5
2 Ruyga Tatiana RUS 5
4 Zakharova Olga UKR 4
5 Gaidamakina Alina RUS 3
5 Jaubert Anouck FRA 3
5 Krasavina Mariia RUS 3
5 Miroslaw Aleksandra POL 3
5 Stenkovaya Anna RUS 3
10 Avezou Cecile FRA 2
10 Kaplina Iuliia RUS 2
10 Levochkina Yuliya RUS 2
10 Tsyganova Anna RUS 2
14 Barashchuk Ekaterina RUS 1
14 Bibik Olga RUS 1
14 Dorsimond Isabelle BEL 1
14 He Cuilian CHN 1
14 Hunt Emma USA 1
14 Kalucka Aleksandra POL 1
14 Kalucka Natalia POL 1
14 Ovtchinnikova Elena USA 1
14 Piszczek Renata POL 1
14 Richer Natalie FRA 1
14 Rudzinska Aleksandra POL 1
14 Song Yiling CHN 1
14 Yurina Valentina RUS 1



Celkem za MS, ME a celkové výsledky SP - všechny disciplíny (O + B + R)
1 Ondra Adam CZE 10
2 Legrand François FRA 9
3 Fischhuber Kilian AUT 6
3 Julian Puigblanque Ramón ESP 6
3 Schubert Jakob AUT 6
3 Vaitsekhovskii Evgenii RUS 6
7 Boldyrev Danyil UKR 5
7 Chabot Alexandre FRA 5
7 Styenkovyy Maksym UKR 5
7 Zhong Qixin CHN 5
11 Core Christian ITA 4
11 Meyer Jérôme FRA 4
11 Narasaki Tomoa JPN 4
11 Sharafutdinov Dmitrii RUS 4
11 Usobiaga Lakunza Patxi ESP 4
11 Vedenmeer Andrey UKR 4
17 Desgranges Romain FRA 3
17 Dzienski Marcin POL 3
17 Hojer Jan GER 3
17 Kokorin Stanislav RUS 3
17 Mrázek Tomáš CZE 3
17 Oleksy Tomasz POL 3
17 Petit François FRA 3
17 Sinitcyn Sergei RUS 3
25 Amma Sachi JPN 2
25 Chon Jongwon KOR 2
25 Deulin Vladislav RUS 2
25 Du Lac Daniel FRA 2
25 Hirayama Yuji JPN 2
25 Hroza Libor CZE 2
25 Kruder Jernej SLO 2
25 Lama David AUT 2
25 Leonardo Veddriq INA 2
25 Mawem Bassa FRA 2
25 Netsvetaev-Dolgalev Vladimir RUS 2
25 Ogata Yoshiyuki JPN 2
25 Peshekhonov Alexander RUS 2
25 Petit Arnaud FRA 2
39 Abdrakhmanov Sergey RUS 1
39 Alipourshenazandifar Reza IRI 1
39 Andrada Jimenez Daniel ESP 1
39 Calibani Mauro ITA 1
39 Crespi Flavio ITA 1
39 Florine Hans USA 1
39 Fossali Ludovico ITA 1
39 Fujii Kokoro JPN 1
39 Gelmanov Rustam RUS 1
39 Ghisolfi Stefano ITA 1
39 Harada Kai JPN 1
39 Lachat Cédric SUI 1
39 Lagni Bernardino ITA 1
39 Lehmann Sascha SUI 1
39 Lombard François FRA 1
39 Mawem Mickael FRA 1
39 Nadin Simon GBR 1
39 Pons Pedro ESP 1
39 Potocar Luka SLO 1
39 Pouvreau Gérome FRA 1
39 Rakhmetov Kairat KAZ 1
39 Rakhmetov Salavat RUS 1
39 Rubtsov Alexey RUS 1
39 Skofic Domen SLO 1
39 Swirk Lukasz POL 1
39 Uznik Nicolai AUT 1
39 Verhoeven Jorg NED 1
39 Vickers Ian GBR 1
39 Zakharov Vladimir UKR 1
1 Garnbret Janja SLO 12
2 Eiter Angela AUT 8
2 Stöhr Anna AUT 8
4 Levet Sandrine FRA 7
4 Ryepko Olena UKR 7
4 Sarkany Muriel BEL 7
7 Sansoz Liv FRA 6
8 Erbesfield Robyn USA 5
8 Ropek Edyta POL 5
8 Ruyga Tatiana RUS 5
11 Ernst Johanna AUT 4
11 Kim Jain KOR 4
11 Markovic Mina SLO 4
11 Noguchi Akiyo JPN 4
11 Zakharova Olga UKR 4
16 Bibik Olga RUS 3
16 Gaidamakina Alina RUS 3
16 Good Susi SUI 3
16 Grossman Natalia USA 3
16 Jaubert Anouck FRA 3
16 Krasavina Mariia RUS 3
16 Miroslaw Aleksandra POL 3
16 Stenkovaya Anna RUS 3
24 Avezou Cecile FRA 2
24 Coxsey Shauna GBR 2
24 Danion Juliette FRA 2
24 Kaplina Iuliia RUS 2
24 Levochkina Yuliya RUS 2
24 Meshkova Viktoriia RUS 2
24 Patissier Isabelle FRA 2
24 Seo Chaehyun KOR 2
24 Tsyganova Anna RUS 2
24 Wurm Juliane GER 2
34 Abramchuk Yulia RUS 1
34 Barashchuk Ekaterina RUS 1
34 Bodet Stéphanie FRA 1
34 Cufar Martina SLO 1
34 Dorsimond Isabelle BEL 1
34 Durif Charlotte FRA 1
34 Fakhritdinova Dinara RUS 1
34 Gejo Stasa SRB 1
34 Gros Natalija SLO 1
34 He Cuilian CHN 1
34 Hill Lynn USA 1
34 Hunt Emma USA 1
34 Kalucka Aleksandra POL 1
34 Kalucka Natalia POL 1
34 Klingler Petra SUI 1
34 Minoret Chloé FRA 1
34 Motteau Myriam FRA 1
34 Nonaka Miho JPN 1
34 Ovtchinnikova Elena USA 1
34 Perlova Nataliya UKR 1
34 Pilz Jessica AUT 1
34 Piszczek Renata POL 1
34 Rakovec Lucka SLO 1
34 Raybaud Nanette FRA 1
34 Repusic Urska SLO 1
34 Richer Natalie FRA 1
34 Rudzinska Aleksandra POL 1
34 Sandoz Mélanie FRA 1
34 Schöpf Bettina AUT 1
34 Sedlmayer Katrin GER 1
34 Shalagina Olga UKR 1
34 Song Yiling CHN 1
34 Verhoeven Anak BEL 1
34 Vidmar Maja SLO 1
34 Yurina Valentina RUS 1